Naše společnost

Společnost R spol. s r.o. se už od roku 1991 zabývá dovozem unikátního zdravotního a čistícího zařízení do České Republiky. Je výhradním dovozcem společnosti Rexair, která Rainbow vyrábí už od roku 1936. Celosvětově si výrobek získal miliony spokojených zákazníků hlavně díky své výdrži a jedinečnosti.

Osobně vás vítájí
RGD Zdeněk Říčař & RGD Jan Říčař

RGD Zdeněk Říčař & RGD Jan Řířařovi

Děkujeme Vám za návštěvu webových stránek společnosti R spol. s r.o.

Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům můžeme poskytovat tak kvalitní výrobek, jako je Rainbow a doufáme, že Vám naše nové stránky budou nápomocny v získávání dalších informací. Rádi bychom Vás seznámili s hlavními úkoly firmy R spol. s r.o.

První částí naší mise je poukázat na mýty, které panují o údržbě domácího prostředí a nabídnout zákazníkům zdravý a efektivní způsob péče o svůj domov.

Druhou částí je zlepšování pracovní příležitosti pro ty, kterým nestačí běžný plat a chtějí ve svém životě dosáhnout větších cílů.

Po celou dobu naší existence jsou tyto úkoly postupně naplňovány. Stále je však před námi velký kus práce... Proto neváhejte, ať už se zajímáte o Rainbow jako skvělý výrobek, nebo jako novou životní příležitost, kontaktujte nás. Bude o Vás postaráno se stejnou péčí s jakou se Rainbow stará o domácnosti svých majitelů.

 

RGD Zdeněk Říčař & RGD Jan Říčař