Varování zákazníků!

Zakoupením přístroje Rainbow získáváte i výhody mnoholetého vývoje výrobku, jeho průběžného a důmyslného zlepšování. Kromě toho společnost Rexair LLC a váš místní nezávislý distributor poskytují zařízení Rainbow zákaznickou podporu. Neudělejte chybu zakoupením přístroje Rainbow od neautorizovaného maloobchodního prodejce.

Pouze autorizovaný distributor nebo dealer s výrobky Rainbow mohou prodávat a poskytovat technickou podporu autentickému přístroji značky Rainbow.

Rizika vyplývající z koupě z neautorizovaného zdroje:

  • Jakékoli záruky nabízené neautorizovanými prodejci výrobků Rainbow mohou ve skutečnosti být bezcenné. Navíc, pokud požadujete opravu v záruce, budete možná muset zabalit výrobek Rainbow a poté jej odeslat k opravě, což je časově náročný a nákladný proces bez záruky uspokojivého servisu.
  • Navzdory slibům rychlé expedice dochází často k velkým zpožděním mezi nákupem pomocí platební karty a datem, kdy je výrobek skutečně odeslán.
    Zařízení inzerované jako „nové“ může být ve skutečnosti použité. Můžete se to dozvědět, až již bude pozdě!
  • Výrobky nemusí být v dobrém stavu, mohou být defektní nebo mohou mít zabudované součásti od jiného výrobce
  • U výrobků pocházejících z neautorizovaných zdrojů jsou často odstraněna výrobní čísla, aby nebylo možné identifikovat původ výrobku
  • Autorizovaní distributoři výrobků Rainbow dostojí záruce pouze na zařízení prodané autorizovaným distributorem, mezi ty ovšem nepatří obchody s vysavači nebo internetoví prodejci.
  • I když společnost Rexair má pochopení pro zákazníky, jejichž důvěry zneužili neautorizovaní nebo internetoví prodejci, Rexair nese odpovědnost pouze za své autorizované distributory a může nabídnout asistenci jen zákazníkům, kteří zařízení Rainbow zakoupili z autorizovaného distribučního kanálu.